Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
Şirket Profili


1977 yılında kurulduğu tarihten bu yana “kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti” kavramlarını şirket ilkesi olarak benimseyen MAKTEK, yıllar önce güneş kollektörü üretimi ile başlayan yolculuğunu, bugün toplam 20.000 metrekarelik kapalı alanda kurulu iki ayrı fabrikada kombi, sıvı ve katı yakıtlı kat kaloriferleri, sıcak hava jeneratörü, çelik kazan, panel radyatör ve havlu radyatör üretimi ile sürdürüyor.  

 


Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da yoğun talep gören MAKTEK ürünleri, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir tarafına ihraç ediliyor. Teknolojinin yön verdiği ısıtma cihazları pazarında MAKTEK, çağdaş ve ergonomik ürünleri ile sektörünün önde gelen markaları arasında yer alırken, yaygın servis teşkilatı ile de satış sonrası müşteri hizmetlerinde kalitesinden ödün vermiyor.

Birkaç yıl öncesine kadar sadece fiyatlarının uygunluğu ile değerlendirilen ürünlerin, artık kalitesi, dayanıklılığı ve güvenirliğinin sorgulandığının bilincinde olan MAKTEK, ikinci sınıf malzemeler kullanarak standart dışı ve ikinci kalite ürünler üretmek yerine, en kaliteli hammaddeyi en son teknoloji ile birleştirerek tüketicilerine uzun soluklu çözümler sunuyor. Pazardaki eğilimler doğrultusunda ürün yelpazesindeki ürünleri çeşitlendirerek her ihtiyaca cevap verecek tip ve standartlarda kombi, sıvı ve katı yakıtlı kat kaloriferi, panel radyatör, çelik kazan, sıcak hava jeneratörü ve havlu radyatör gibi ürünler sunuyor.

Türkiye genelindeki 345 satış ve 170 satış sonrası servis noktası ile MAKTEK kullanıcılarının tüm taleplerini en kısa sürede karşılamayı amaçlıyor.


 

  Hakkımızda  
Şirket Profili
Maktek’te İlkler
İhracat
Kalite Politikamız
Üretim Tesislerimiz
İ.K. Politikamız
Genel & Staj Başvurusu
Açık Pozisyonlar
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr